504 Absolutely Essential Words for Android
 
کتاب 504 واژه ضروری زبان انگلیسی را اکثر زبان آموزان می شناسند. بسیاری از آنهایی که امروزه به بالا بودن دانش زبانی شان افتخار می کنند، مطالعه خود را از این کتاب شروع کرده اند. در واقع کتاب 504 واژه ضروری زبان انگلیسی، که به جرات می توان گفت از پرفروش ترین کتب زبان انگلیسی در دهه اخیر بوده است، منبع مفیدی برای اکثر زبان آموزانی است که می خواهند در حد متوسط لغاتشان را تقویت نمایند. همچنین این کتاب یکی از منابع لازم و ضروری برای داوطلبان شرکت در آزمون‌های TOEFL و IELTS و GRE می باشد و مطالعه آن برای شروع آماده شدن برای این آزمون ها توصیه می شود.
ما در این برنامه که برای سیستم عامل آندروید طراحی شده است، مطالب مهم این کتاب را جمع آوری نموده ایم. به طوری که شما با داشتن آن قادر خواهید بود در هر جا و مکانی به مطالعه این کتاب بپردازید و لغات آن را در حافظه خود تثبیت نمایید.
 
برخی از ویژگی های این برنامه به شرح زیر می باشند:
  • این برنامه در برگیرنده تمام 42 درس این کتاب می باشد. به علاوه، این برنامه شامل 125 لغت مشکل اما ضروری که در ویرایش جدید کتاب 504 واژه معرفی شده اند، می باشد.
  • هر درس شامل 12 لغت و یک داستانک می باشد که تمام لغات آن درس، در آن داستانک به کار برده شده اند.
  • در هر داستانک کلمات جدید هایلایت شده اند. به طوری که با کلیک بر روی هر کلمه تعریف آن کلمه برای شما زیرنویس خواهد شد. به این ترتیب دیگر نیازی نخواهد بود که برای مشاهده تعریف هر کلمه به بخش کلمات مراجعه نمایید.
  • هر لغت دارای تلفظ نوشتاری (فونوتیک) و شنیداری می باشد.
  • به همراه هر لغت سه مثال آورده شده است که شما را با کاربرد آن لغت در جمله بیشتر آشنا می نماید. در این نرم افزار امکان تلفظ هر مثال به صورت شنیداری نیز تعبیه شده است.
  • در پایین هر لغت دکمه ای قرار داده شده است که با فشردن آن تعریف آن لغت در دیکشنری لانگمن (Longman) به همراه ترجمه فارسی آن به کاربر نشان داده می شود. بدین ترتیب شما با جنبه های معنایی بیشتری از هر لغت آشنا خواهید شد.
  • در پایین هر لغت دکمه ای قرار داده شده است که با فشردن آن مثال های دیگری از کتاب، که آن لغت در آن ها استفاده شده است را به کاربر نشان می دهد. به این ترتیب شما با کاربرد آن لغت در مثال های بیشتری آشنا خواهید شد. در این بخش نیز امکان تلفظ هر مثال به صورت شنیداری، برای شما تعبیه شده است.
  • در این نرم افزار شما قادر خواهید بود که لغات مشکل را برای مطالعه بیشتر در دو گروه دسته بندی نمایید.
  • ابزار جستجو در بین کلمات کتاب، مجهز به پیشنهاد دهنده جستجو می باشد که به شما کمک خواهد کرد کلمه مورد نظر خود را به راحتی و سرعت بیابید. شما حتی قادر خواهید بود در خارج از نرم افزار و از طریق ابزار جستجوی گوشی خود، در بین کلمات کتاب جستجو نمایید. تنها کافیست این نرم افزار را به لیست نرم افزارهای جستجو شونده گوشیتان اضافه نمایید.
  • پشتیبانی از آندروید 2.1 و بالاتر.
ما تلاش خود را انجام داده ایم که ابزاری بی نقص در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که شما در زمان تمرین خود با این نرم افزار به مشکلی برخوردید، خواهشمندیم که سریعا آن را به ما گزارش نمایید. این ما را قادر خواهد ساخت که ابزاری بی نقص تر در نسخه های بعدی به شما ارائه نماییم.
شما می توانید راهنمای فعال سازی موتور تبدیل گفتار به متن در آندروید را از اینجا مطالعه نمایید.

Before download...

Continue... ×