Barron's Essential Words for the TOEFL for Android
 
کتاب Barron's Essential Words for the TOEFL در برگیرنده 450 واژه ضروری زبان انگلیسی می باشد که هر زبان آموزی برای موفقیت در آزمون های بین المللی زبان نیاز به دانستن آن ها خواهد داشت. خوب است بدانید که این کتاب بعد از کتاب 504 واژه، یکی از منابع لازم و ضروری برای داوطلبان شرکت در آزمون‌های TOEFL و IELTS و GRE می باشد و مطالعه آن برای شروع آماده شدن برای این آزمون ها توصیه می شود.

ما در این برنامه مطالب مهم این کتاب را جمع آوری نموده ایم به طوری که شما با داشتن آن قادر خواهید بود در هر جا و مکانی به مطالعه این کتاب بپردازید و لغات آن را در حافظه خود تثبیت نمایید. ویژگی های این برنامه به شرح زیر می باشند:

برخی از ویژگی های این برنامه به شرح زیر می باشند:
  • این برنامه در برگیرنده تمام 30 درس این کتاب می باشد.
  • هر درس شامل 15 لغت و دو آزمون چهار گزینه ای می باشد. در هر آزمون شما می توانید با کلیک بر روی هر گزینه درستی یا نادرستی حدس خود را دریابید. در این نرم افزار امکان تلفظ هر سوال به صورت شنیداری نیز تعبیه شده است.
  • هر لغت دارای تلفظ نوشتاری (فونوتیک) و شنیداری می باشد. علاوه بر این، تعریف هر لغت نیز دارای تلفظ شنیداری می باشد. شما کافیست آن لغت را لمس نمایید تا تلفظ آن برای شما پخش شود.
  • به همراه هر لغت، یک لغت که هم خانواده لغت اصلی می باشد، آورده شده است.
  • به همراه هر لغت دو مثال آورده شده است که شما را با کاربرد آن لغت در جمله بیشتر آشنا می نماید. در این نرم افزار امکان تلفظ مثال ها به صورت شنیداری نیز تعبیه شده است.
  • به همراه هر لغت مشتقات آن (فعل، اسم، قید، صفت) نیز بیان شده است. در این نرم افزار امکان تلفظ مشتقات هر لغت به صورت شنیداری نیز تعبیه شده است.
  • در پایین هر لغت دکمه ای قرار داده شده است که با فشردن آن، تعریف کامل آن لغت در دیکشنری لانگمن (Longman) به همراه ترجمه فارسی آن به شما نشان داده می شود. بدین ترتیب شما با جنبه های معنایی بیشتری از هر لغت آشنا خواهید شد. در بخش دیکشنری لانگمن، شما با ریشه آن کلمه نیز آشنا خواهید شد که این می تواند به یادگیری سریع تر آن لغت  کمک نماید. همچنین در این بخش مثال های متعددی آورده شده است که این مثال ها، به شما در درک معنی آن لغت کمک شایانی خواهند نمود.
  • در این نرم افزار شما قادر خواهید بود که لغات مشکل را برای مطالعه بیشتر در دو گروه دسته بندی نمایید و به این ترتیب بازده یادگیری خود را افزایش دهید.
  • ابزار جستجو در بین کلمات کتاب، مجهز به پیشنهاد دهنده جستجو می باشد که به شما کمک خواهد کرد کلمه مورد نظر خود را به راحتی و سرعت بیابید. شما حتی قادر خواهید بود در خارج از نرم افزار و از طریق ابزار جستجوی گوشی خود، در بین کلمات کتاب جستجو نمایید. تنها کافیست این نرم افزار را به لیست نرم افزارهای جستجو شونده گوشیتان اضافه نمایید.
  • پشتیبانی از آندروید 2.1 و بالاتر.
ما تلاش خود را انجام داده ایم که ابزاری بی نقص در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که شما در زمان تمرین خود با این نرم افزار به مشکلی برخوردید، خواهشمندیم که سریعا آن را به ما گزارش نمایید. این ما را قادر خواهد ساخت که ابزاری بی نقص تر در نسخه های بعدی به شما ارائه نماییم.
شما می توانید راهنمای فعال سازی موتور تبدیل گفتار به متن در آندروید را از اینجا مطالعه نمایید.

Before download...

Continue... ×